Banner
Toernooi

Teams

New update on 01-03-24


Geen teams gevonden

U19


  • 1. ASSA Obigies (BE)
  • 2. Slangerup OIF (DK)
  • 3. Lynge-Broby IF (DK)
  • 4. Bramming Boldklub (DK)
  • 5. Thorsager Rønde Idrætsforening (DK)
  • 6. Hornslet IF (DK)
  • 7. Hornslet IF (DK)
  • 8. Vejgaard B-1 (DK)
  • 9. Vejgaard B-2 (DK)
  • 10. Brønderslev IF (DK)
  • 11. Holbeach Academy (EN)
  • 12. Complete Academy FC-1 (EN)
  • 13. Complete Academy FC-2 (EN)
  • 14. E.S Saint Prix (FR)
  • 15. FC Oberneuland (DE)
  • 16. TSV Ötlingen (DE)
  • 17. Watergrasshill Utd-1 (IE)
  • 18. Watergrasshill Utd-2 (IE)
  • 19. USD Folgore (IT)
  • 20. V.V. Koudekerk (NL)
  • 21. Sv Ommoord (NL)
  • 22. vv Zuidhorn (NL)
  • 23. TIF Tistedalens-1 (NO)
  • 24. TIF Tistedalens-2 (NO)
  • 25. v.v. AS'80 (NL)
  • 26. sc Buitenboys (NL)
  • 27. FC Almere (NL)
  • 28. asc Waterwijk (NL)

U17


  • 1. Entente Sportive Elouges Dour (BE)
  • 2. Lynge-Broby IF (DK)
  • 3. Crewe FC (EN)
  • 4. SV 1919 Zeilsheim-1 (DE)
  • 5. SV 1919 Zeilsheim-2 (DE)
  • 6. USD Folgore (IT)
  • 7. v.v. AS'80 (NL)
  • 8. FC Almere (NL)
  • 9. asc Waterwijk (NL)
  • 10. sc Buitenboys (NL)
  • 11. FC Zoetermeer (NL)
  • 12. ESR (DE)

U16


  • 1. K.F.C. Sparta Petegem (BE)
  • 2. Espergærde IF-1 (DK)
  • 3. Espergærde IF-2 (DK)
  • 4. Svebølle B&IF (DK)
  • 5. Lunderskov Boldklub-1 (DK)
  • 6. Lunderskov Boldklub-2 (DK)
  • 7. IF Lyseng (DK)
  • 8. Hornslet IF (DK)
  • 9. Eastside Viborg-1 (DK)
  • 10. Eastside Viborg-2 (DK)
  • 11. Vejgaard B (DK)
  • 12. Brønderslev IF (DK)
  • 13. Bidford FC (EN)
  • 14. Holbeach Academy (EN)
  • 15. AFC Southbourne (EN)
  • 16. Rocester Juniors (EN)
  • 17. Olympique Marchiennois (FR)
  • 18. Midland Travel IE-1 (IE)
  • 19. Midland Travel IE-2 (IE)
  • 20. Fairmuir (SC)
  • 21. Glenbuck (SC)
  • 22. Moorlands FC (SC)
  • 23. v.v. AS'80 (NL)
  • 24. FC Almere (NL)
  • 25. sc Buitenboys (NL)
  • 26. asc Waterwijk (NL)
  • 27. Sporting Almere (NL)
  • 28. vv Unicum (NL)

U15-B


  • 1. USV Wolfern (AT)
  • 2. ASSA Obigies (BE)
  • 3. Lynge-Broby IF (DK)
  • 4. Svebølle B&IF (DK)
  • 5. Årslev BK-1 (DK)
  • 6. Årslev BK-2 (DK)
  • 7. Varde IF-1 (DK)
  • 8. Varde IF-2 (DK)
  • 9. Thorsø Tungelund iF (DK)
  • 10. Viborg FF-1 (DK)
  • 11. Viborg FF-2 (DK)
  • 12. Vejgaard B (DK)
  • 13. AaB (DK)
  • 14. GUG Boldklub (DK)
  • 15. Holbeach Academy (EN)
  • 16. SG Remstädt/Wangenheim/Ballstädt (DE)
  • 17. Wayside Celtic (IE)
  • 18. Springfield Ramblers (IE)
  • 19. V.V. Dieren (NL)
  • 20. Glenavon FC Academy (NI)
  • 21. KSQ FC -1 (SC)
  • 22. KSQ FC -2 (SC)
  • 23. Cumbernauld Colts (SC)
  • 24. v.v. AS'80 (NL)
  • 25. asc Waterwijk (NL)
  • 26. FC Almere (NL)
  • 27. sc Buitenboys (NL)
  • 28. Open (NL)

U15-A


  • 1. Greve Fodbold (DK)
  • 2. Årslev BK (DK)
  • 3. Varde IF (DK)
  • 4. AaB (DK)
  • 5. Ilkeston Town Robins (EN)
  • 6. KSQ FC (SC)
  • 7. Knightswood FC (SC)
  • 8. v.v. AS'80 (NL)
  • 9. Sporting Almere (NL)
  • 10. FC Almere (NL)
  • 11. asc Waterwijk (NL)
  • 12. sc Buitenboys (NL)

U14


  • 1. S.C. Beauvechain (BE)
  • 2. RAJS Honnelloise (BE)
  • 3. Frederiksberg Boldklub (DK)
  • 4. Frederiksberg Boldklub (DK)
  • 5. Vallensbæk IF-1 (DK)
  • 6. Vallensbæk IF-2 (DK)
  • 7. Lynge-Broby IF (DK)
  • 8. Kolind-Perstrup IF (DK)
  • 9. Vejgaard B-1 (DK)
  • 10. Vejgaard B-2 (DK)
  • 11. AaB-1 (DK)
  • 12. AaB-2 (DK)
  • 13. Rebild Syd (DK)
  • 14. Cheadle Town Football Club-1 (EN)
  • 15. Cheadle Town Football Club-2 (EN)
  • 16. Wormley Rovers FC (EN)
  • 17. Edinburgh City (SC)
  • 18. Eskilsminne IF-1 (SE)
  • 19. Eskilsminne IF-2 (SE)
  • 20. Eskilsminne IF-3 (SE)
  • 21. v.v. AS'80 (NL)
  • 22. asc Waterwijk (NL)
  • 23. sc Buitenboys 1 (NL)
  • 24. FC Almere (NL)
  • 25. Sporting Almere (NL)
  • 26. Open 1 (NL)
  • 27. Open 2 (NL)
  • 28. sc Buitenboys 2 (NL)

U13/9


  • 1. SC Red Star Penzing (AT)
  • 2. ROS Ottignies Louvain-la-Neuve (BE)
  • 3. BK Union-1 (DK)
  • 4. BK Union-2 (DK)
  • 5. BK Union-3 (DK)
  • 6. Dalum IF (DK)
  • 7. Broager UI (DK)
  • 8. Frem Thyregod (DK)
  • 9. College Notre Dame la Maine-1 (FR)
  • 10. College Notre Dame la Maine-2 (FR)
  • 11. v.v. AS'80 (NL)
  • 12. asc Waterwijk (NL)
  • 13. FC Almere (NL)
  • 14. sc Buitenboys (NL)
  • 15. Open 1 (NL)
  • 16. Open 2 (NL)

U13


  • 1. Greve Fodbold (DK)
  • 2. Frem Bjæverskov (DK)
  • 3. NFS Nørremarkens Forenede Sportsklubber (DK)
  • 4. IF Lyseng-1 (DK)
  • 5. IF Lyseng-2 (DK)
  • 6. IF Lyseng-3 (DK)
  • 7. Vejgaard B (DK)
  • 8. AaB-1 (DK)
  • 9. AaB-2 (DK)
  • 10. AaB-3 (DK)
  • 11. Holbeach Academy (EN)
  • 12. Stade Laurentin (FR)
  • 13. Arklow Town (IE)
  • 14. Westdyke BC (SC)
  • 15. Renton Craigandro 2011 (SC)
  • 16. v.v. AS'80 (NL)
  • 17. asc Waterwijk (NL)
  • 18. Sporting Almere (NL)
  • 19. FC Almere (NL)
  • 20. sc Buitenboys (NL)

U12/8


  • 1. RAJS Honnelloise (BE)
  • 2. Solrød FC-1 (DK)
  • 3. Solrød FC-2 (DK)
  • 4. Gundsølille IF (DK)
  • 5. Dalum IF-1 (DK)
  • 6. Dalum IF-2 (DK)
  • 7. Holbeach Academy (EN)
  • 8. Total FC (EN)
  • 9. TSV Korbach (DE)
  • 10. SC Wiedenbrück 2000 (DE)
  • 11. JVOZ Zeeland -1 (NL)
  • 12. JVOZ Zeeland -2 (NL)
  • 13. Lisburn -1 (NI)
  • 14. Lisburn -2 (NI)
  • 15. Belfast Celtic-1 (NI)
  • 16. Belfast Celtic-2 (NI)
  • 17. v.v. AS'80 (NL)
  • 18. asc Waterwijk (NL)
  • 19. FC Almere (NL)
  • 20. Sporting Almere (NL)
  • 21. sc Buitenboys (NL)
  • 22. Open 1 (NL)
  • 23. Open 2 (NL)
  • 24. Open 3 (NL)

U11/7


  • 1. Frem Bjæverskov-1 (DK)
  • 2. Frem Bjæverskov-2 (DK)
  • 3. Dalum IF-1 (DK)
  • 4. Dalum IF-2 (DK)
  • 5. Dalum IF-3 (DK)
  • 6. Dalum IF-4 (DK)
  • 7. Kolind-Perstrup IF (DK)
  • 8. Rothwell (EN)
  • 9. U.S. Wittersheim-1 (FR)
  • 10. U.S. Wittersheim-2 (FR)
  • 11. SC Bayer 05 Uerdingen (DE)
  • 12. FC Schwalbach (DE)
  • 13. Midland Travel IE (IE)
  • 14. v.v. AS'80 (NL)
  • 15. asc Waterwijk (NL)
  • 16. FC Almere (NL)
  • 17. sc Buitenboys (NL)
  • 18. Open 1 (NL)
  • 19. Open 2 (NL)
  • 20. Open 3 (NL)

U10/7


  • 1. A.C. Estaimbourg (BE)
  • 2. Dundee West FC-1 (SC)
  • 3. Dundee West FC-2 (SC)
  • 4. Dundee West FC-3 (SC)
  • 5. v.v. AS'80 (NL)
  • 6. asc Waterwijk (NL)
  • 7. sc Buitenboys (NL)
  • 8. Sporting Almere (NL)
  • 9. FC Almere (NL)
  • 10. Open 1 (NL)
  • 11. Open 2 (NL)
  • 12. Open 3 (NL)

U09/7


  • 1. Crewe FC-1 (EN)
  • 2. Crewe FC-2 (EN)
  • 3. SV Nettelnburg/Allermöhe (DE)
  • 4. v.v. AS'80 (NL)
  • 5. FC Almere (NL)
  • 6. asc Waterwijk (NL)
  • 7. sc Buitenboys (NL)
  • 8. Open (NL)

G17


  • 1. Vallensbæk IF (DK)
  • 2. Måløv Boldklub (DK)
  • 3. Slangerup OIF (DK)
  • 4. Lynge-Broby IF (DK)
  • 5. Glamsbjerg IF (DK)
  • 6. Aars IK (DK)
  • 7. North Shields Juniors (EN)
  • 8. Herne Bay youth (EN)
  • 9. V.V. Koudekerk (NL)
  • 10. VDZ (NL)
  • 11. SDO (NL)
  • 12. v.v. AS'80 (NL)
  • 13. asc Waterwijk (NL)
  • 14. sc Buitenboys (NL)
  • 15. FC Almere (NL)
  • 16. Open 1 (NL)

G15


  • 1. HIK (DK)
  • 2. Egen UI (DK)
  • 3. Vejle B (DK)
  • 4. Thorsø Tungelund iF (DK)
  • 5. Vejgaard B (DK)
  • 6. AaB (DK)
  • 7. GUG Boldklub-1 (DK)
  • 8. GUG Boldklub-2 (DK)
  • 9. Denton Youth GIRLS FC (EN)
  • 10. Stade Laurentin (FR)
  • 11. VDZ (NL)
  • 12. WV-HEDW (NL)
  • 13. v.v. AS'80 (NL)
  • 14. asc Waterwijk (NL)
  • 15. FC Almere (NL)
  • 16. sc Buitenboys (NL)

G13/8


  • 1. FCM Traiskirchen (AT)
  • 2. Vejle B-1 (DK)
  • 3. Vejle B-2 (DK)
  • 4. Vejgaard B (DK)
  • 5. Crewe FC-1 (EN)
  • 6. Crewe FC-2 (EN)
  • 7. Oxford City FC-1 (EN)
  • 8. Oxford City FC-2 (EN)
  • 9. FSV Forst Borgsdorf (G17) (DE)
  • 10. Panmure Girls Carnoustie, Scotland (SC)
  • 11. v.v. AS'80 (NL)
  • 12. asc Waterwijk (NL)
  • 13. FC Almere (NL)
  • 14. sc Buitenboys (NL)
  • 15. Open 1 (NL)
  • 16. open 2 (NL)

Sponsors